Maszynka do mięsa Bosch SmartPower MFW2510W
Brak w magazynie
Produkt niedostępny
  • Kurier
  • InPost Paczkomat24/7 (Dostawa 1-2 dni robocze)
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny
Maszynka do mielenia Bosch MFW 2510W
Najmniejsza maszynka do mielenia w rodzinie Bosch. Kompaktowa forma - inteligentne rozwiązania.
NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:
  • Moc zablokowania silnika (Motor Block Power): na poziomie 1500 W  gwarantuje dokładne przetwarzanie składników w krótkim czasie.
  • Kompaktowa forma
  • Wydajność: 1.7 kg/min.
  • Gumowe przyssawki w podstawie urządzenia gwarantujące stabilną pracę
  • Kolor: biały
  • W zestawie nasadka masarska do przygotowywania domowych kiełbasek
  • Sitka o średnicy oczek: 3,8 / 8 mm
Łatwe przetwarzanie
Odpowiednia moc (1500 W MBP*) oraz komora mielenia zapewniają doskonały efekt. Teraz mielenie składników to żaden problem. Maszynka mieli do 1,7 kg na minutę, a duży otwór wsypowy i popychacz skracają czas mielenia do minimum co zapewnia bezproblemową pracę urządzenia. Perfekcyjny efekt za każdym razem gwarantowany.
*MBP - moc zablokowania silnika
Sitka i nożyk ze stali szlachetnej
Sita o różnej grubości (3,8 i 8 mm) oraz nożyk zostały wykonane ze stali szlachetnej. Dzięki temu rozwiązaniu ich okres eksploatacyjny jest znacząco dłuższy, a utrzymanie ich w czystości bezproblemowe.
Nasadka masarska
Kompaktowa forma
Trwałość i elegancki design
Doskonałe rezultaty
  • Komora mielenia: 5 cm
  • Moc przyłączeniowa: 350 W
  • Moc zablokowania silnika: 1500 W
  • Wydajność: 1.7 kg/min.
Komfort
  • Duży otwór wsypowy, praktyczny popychacz
  • Oszczędność miejsca przy przechowywaniu
Wyposażenie